Економіст і політичний експерт Юрій Атаманюк критично висловився про кадрову політику президента України Володимира Зеленського

За його словами, проблему кадрової політики в парламенті створив сам президент, оточивши себе проблемними і непрофесійними людьми. Через це Зеленського може чекати гучний провал і неприємності.

Юрій Атаманюк
Юрій Атаманюк

Про це він розповів в інтерв'ю для Politeka On-line (щоб подивитися відео доскрольте до кінця сторінки).

"Зеленський оточив себе знайомими і людьми з" 95 Кварталу ", людьми непрофесіоналами, а подібне притягує подібне. Більш того, все це оточення працює планомірно для того, щоб хтось грамотний і сильний, системно не з'явився в цьому колі. Адже їх дурь буде відразу видно ", - зазначив експерт.

Він додав, що ця проблема у президента України буде існувати до тих пір, поки він не призначить на посаду прем'єр-міністра професійну людину, яка буде вибирати таких же міністрів.

"Багато сьогоднішні міністри не могли б працювати при сильному людині прем'єрі або президенті. Ніколи б самодостатній і розумна людина не тримав би біля себе нікчемну непрофесійну аморальну порожнечу. Адже це і його особа - міністри ж представляють обличчя прем'єра", - заявив Атаманюк.

При цьому він додав, що багато сьогоднішніх міністри лише активно постять на сторінках в мережі дурні фото, а не займаються проблемами країни.

Нагадаємо, Юрій Атаманюк про людей Романенко на топ-посадах митниці.