Після нещодавнього виходу розслідування про батальйон "Монако, де одним із фігурантів був Столар - його реальне місцезнаходження, де він ховається з початку повномасштабного вторгнення, стало відомо як правоохоронцям, так і широкому загалу. Це викликало великий громадський резонанс. Адже відомо, що екс- Член ОПЗЖ виїхав з України за кілька тижнів до вторгнення, дату якого дізнався від свого партнера Медвечука.

Нагадаємо, ЗМІ неодноразово повідомляли, що екс-регіонал, соратник Януковича та активний прихильник "російського світу" Вадим Столар є фігурантом справ щодо фінансування тероризму та розкрадання в особливо великих розмірах. Щоб уникнути відповідальності за ці злочини, він взяв участь у створенні депутатської групи "Відновлення України", куди увійшли його кишенькові депутати-зрадники від ОПЗЖ. Вони допомагають владі голосувати за потрібні рішення. На думку окремих політичних експертів, саме тому керівництво країни не дає ходу його резонансним справам, а сам Столар поки що уникає відповідальності за свої злочини і навіть не потрапив до списків санкцій.

Після гучного скандалу з батальйоном «Монако» фонд Столара-Медвечука за допомогою Офісу президента та керівництва Київської області розпочав псевдодобродійну програму на Київщині. Завдяки якій Столар хоче уникнути відповідальності та екстрадиції. Псевдободійність Столара настільки смішна, що, як повідомляє екс-нардеп Олександр Черненко, партнер Медведчука витрачає більше грошей на харчування в елітному ресторані курорту Сан-Жак-Кап-Ферра та власний піар, ніж на підтримку рідної країни.

Виникає цілком логічне питання: невже кілька голосів у Парламенті від депутатів-зрадників варті того, що сьогоднішні ділки від Офісу президента цинічно дозволяють таким людям як Столар, з вини яких почалася війна і сьогодні гинуть наші співвітчизники, сховатися за псевдободійністю і знову уникнути покарання, як Столару вже вдавалося зробити це 2014 року, коли його соратник Янукович втік до московії?