Вже багато місяців українці заспокоюються розмовами про "літо в Криму" та знищення Кримського мосту.

Однак насправді, окупанти хоч і чують "бавовну", але до їхнього вигнання здається ще далеко. У Володимира Зеленського розповіли, що робитимуть із росіянами на півострові та як збираються його звільняти.

кримський міст
кримський міст

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що українські війська продовжать знищувати ворожі об'єкти у тимчасово окупованому Криму. При цьому ЗСУ будуть завдавати ударів доти, доки загарбники не підуть з українського півострова. Про це стало відомо після його інтерв'ю в ефірі "Українське радіо".

"Це наш півострів, і він обов'язково буде звільнений тим способом, який ми вважаємо за необхідне. На сьогодні виглядає так, що, якщо росіяни не підуть із Криму самостійно, нам доведеться їх звідти викурити за допомогою зброї, яка є у нас в наявності" , – зазначив Данілов.

Олексій Данилов
Олексій Данилов

Він додав, що ракетна програма України працює і дає результати в Криму, адже удари по півострові завдаються не лише західним озброєнням.

Нагадаємо, що СБУ прийшла до Нестора Шуфрича додому і знайшла "рольові костюми" для задоволення росіян та нагороди росії.

Раніше ми повідомляли, що Олена Зеленська здивувалася поведінкою коміка Стівена Фрая: "Чекав побачити, що завгодно, але його вразив сміх".