Днями Президент України та Першаяледі відвідали США з черговим візитом. І доки Володимир Зеленський давав інтерв'ю, виступав в ООН та інше, Олена Зеленська теж не сумувала.

У вівторок, 19 вересня 2023 року, глава держави виступив із потужною промовою на спільних дебатах 78-ї сесії Генасамблеї ООН. Олена теж там була. Але українці помітили щось дивне в Олені і не на жарт злякалися.

Олена та Володимир Зеленські, фото: Офіс Президента України
Олена та Володимир Зеленські, фото: Офіс Президента України

Перша леді України Олена Зеленська, найімовірніше, травмувалася під час поїздки до Сполучених Штатів Америки. На її руці помітили забинтований палець. Про це стало відомо із соцмереж.

Другого дня робочої поїздки до США перша леді зустрілася з гендиректором ВООЗ Тедросом Адханомом Гебреєсусом. На знімках, зроблених під час зустрічі, видно, що Олена Зеленська могла зашкодити чи травмувати палець. На середньому пальці правої руки виднілася пов'язка тілесного кольору. Олена Зеленська прикрила пошкоджений палець паперами.

Олена Зеленська, фото із соцмереж Першої леді
Олена Зеленська, фото із соцмереж Першої леді

Травмований палець крупним планом можна побачити у ролику, опублікованому 19 вересня на фан-сторінці Зеленської у Instagram. Відео за участю першої леді України було знято під час виступу президента України Володимира Зеленського на спільних дебатах 78 сесії Генасамблеї ООН. Аплодуючи після виступу чоловіка, Зеленська намагалася не зачепити рукою забинтований палець.

"Десь палець порізала, одужуй" , - прокоментували ролик передплатники сторінки.

Варто зазначити, що це точно сталося вже після прильоту в Америку, оскільки на знімку біля літака після прильоту з пальцем все було добре.

Нагадаємо, що секретар РНБО розповів про ракову пухлину путіну та переговори Зеленського з ним: "Рецидив ще в гіршій формі".