Верховна Рада, на жаль багатьох українців, відома не ухваленням особливо важливих законів, а неймовірними бійками.

Ну, хоч десь українці мають невичерпне джерело сміху. тільки давно там не було ніяких бійок. Возіожно, далася взнаки підномашстабна війну, яку почала росія на чолі з путіним. Проте, нардепи Микола Тищенко та Олексій Гончаренко вирішили, що це зовсім не справа і їхнє махання руками закінчилося порваними штанами.

Микола Тищенко
Микола Тищенко

У той час, поки в країні другий рік триває війна, під Куп'янськом за одну атаку окупантів гине одразу 50 людей, а центр Харкова журиться від обстрілів житлових будинків, народні депутати рвуть один одному штани.

Про це стало відомо завдяки кадрам, якими похвалився нардеп Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

"Тищенко, штани за 40 грн бл*дь! Фотодоказ: Тищенко порвав нардепу Гончаренка штани. PS Не зубами." , – повідомив нардеп Гончаренко.

Публікація Олексія Гончаренка
Публікація Олексія Гончаренка

У цей час Верховна Рада якраз, після 11 години та 15 хвилин розгляду правок, проголосувала загалом збільшення видатків Держбюджету 2023 року на 322,6 млрд грн.

Також варто зазначити, що в мережі публікували відео суперечки нардепів Тищенка та Гончаренка, які в цей час знімали прямі ефіри спеціально для своїх сторінок у соціальних мережах.

Водночас цю "надновину" підхопили і російські пропагандисти. Зокрема, Скабеєва опублікувала посаду Гончаренка та назвала його "депутатом-геєм". А сам Олексій зробив ще кілька публікацій щодо своїх штанів та того, як Тищенко вкрав у нього телефон.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів в Іспанії , коли будуть сильні атаки на Україну: "Як ракетні, так і дрони".

Раніше ми повідомляли, що Олена Зеленська налякала своєю травмою в США: знадобилися бинти та папір, щоби якось приховати.