В інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону екс-керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що вважає, що український політик Микола Азаров, що втік до Росії, був одним з кращих прем'єр-міністрів в історії України.

Відзначимо, що Богдан був соратником Азарова в 2010-2014 роках.

Андрій Богдан
Андрій Богдан

У цей період Азаров був прем'єр-міністрів, а Богдан був заступником міністра Кабінету Міністрів - урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.

«Я вважаю, що він був одним з кращих прем'єрів. Я не хочу... Поки не справа говорити про Майдан, еге ж? Це, напевно, історія оцінить. Але я вам хочу сказати, що Микола Янович зупиняв дуже багато дурниць. І дуже багато ... І якби не Микола Янович, швидше за все, Майдан був би ще раніше», - зазначив Богдан.

Також він висловив упевненість в тому, що Азаров був чесним чиновником.

«Я точно переконаний, що він чесна людина, він не давав красти. Хоча було важко йому, як завжди: президент Віктор Янукович давав вказівки прем'єр-міністру, і сперечатися з ним було досить важко. Але він дуже досвідчений бюрократ, він умів сказати «ні» правильно », - згадав Богдан, додавши, що в останній раз бачився з Азаровим ще до його від'їзду до Росії.