Російський диктатор поставив на собі хрест у момент, коли вирішив підло напасти на Україну.

І це розуміють не лише цивілізований світ разом із українцями, а й сам президент російської федерації. Звичайно, ми не можемо зазирнути йому в голову, але ті, кому Всесвіт відкритий трохи більше, може розповісти нам, що ж відбувається з бункерним карликом.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

Серед таких експертів і український мольфар та екстрасенс Макс Гордєєв, який поділився своїми роздумами в ефірі одного із ранкових телешоу. Гордєєв запевнений. що у владимира путіна прямо ціла параноя. Більше того, кривавий диктатор не вірить у перемогу росії. Все, що йому залишається, - знищити стільки, скільки він зможе.

"Не робіть ілюзій про те, що він вірить у перемогу. Його завдання - знищити стільки, скільки він зможе. Путін хоче увійти в історію, як це зробили Ленін та Сталін - фанатична історія", - сказав відомий мольфар.

Також він заявив, що у путіна серйозні проблеми з нервовою системою: "Він не вірить у перемогу - намагається хоч якось дожити. Бачу у нього серйозні проблеми з нервовою системою - дуже сильна параноя. Він хоче перемогти, але розуміє, що за Україну стало занадто багато людей та країн”.

Нагадаємо, що Борис Джонсон шокував українців і підтримав російську культуру: "Тільки дурень не захоплюватиметься".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський готовий відмовитись від президентського крісла: ворог покине землі.