Відома активістка Маруся Звіробій закликає усіх приходити до Офісу Президента Володимира Зеленського.

Маруся Звіробій
Маруся Звіробій

Про це вона написала у своєму телеграм-каналі. Як завжди у повідомленнях Марусі Звіробій, дуже мало цензурних слів, а переважає брудна лайка.

"Завтра на 19.0 до офіса президента! Накрашусь, надухаюсь брокардом б**ть і прийду. От куди сука мені носить оту всю косметику яку мені надарували??? Ця йо***ь капітулянтська закінчиться може тільки нашими руками! Більше НІЯК! Бо це як вагітність, само не розсосеться. Але ця зелена шльондра явно зібралася антихриста народити", - пише Маруся Звіробій.

Як писали Українці раніше, ветеран АТО і волонтерка Маруся Звіробій після святкування Дня Незалежності України знову звернулася до президента Володимира Зеленського. Підбірку фотографій та саме звернення Маруся Звіробій опублікувала у своєму Телеграм-каналі.

Маруся Звіробій
Маруся Звіробій

Читайте нас у Google News!

На знімках, які виклала Маруся Звіробій, зображені бойовики, котрі свого часу насмілилися топтати український прапор і невдовзі поплатилися за це. Згідно з написами на фотографіях, вони "поповнили ряди 200-х" або ж залишилися без ніг.

пост у Телеграм Марусі Звіробій
пост у Телеграм Марусі Звіробій

Звіробій також додала фотографію Володимира Зеленського, зроблену під час урочистостей з нагоди 29-річниці Незалежності України, які пройшли вчора, 24 серпня, на Софійській площі у Києві. На знімку видно, що глава держави стоїть на сцені, пофарбованій у кольори українського прапора. До своєї публікації Маруся Звіробій додала сміливий підпис:

"Малий, ти суєвєрний???) Тим більше, що ти вже на ноги свої жалівся, що в тебе під ними хтось плутається, скоріш за все, вони зайві.", - написала Маруся Звіробій.