Андрій Богдан, кажучи про Володимира Зеленського в інтерв'ю Дмитру Гордону, підкреслив, що нинішній український президент - дуже харизматична людина.

При цьому колишній керівник Офісу президента додав, що Володимир Олександрович, як професійний актор, вміло користувався своєю харизматичністю.

Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський

За словами Богдана, при розмові із Зеленським відтавали навіть люди, яких сміливо можна назвати зубрами світової політики. Просто наш президент викликає таке відчуття, ніби він твій син.

У Зеленського є щось таке, до чого інші люди не можуть бути ворожими. І це дуже сильна його сторона.

Крім того, Зеленський не просто професійний актор, а суперпрофесійний. Згадану вже харизматичність він вміє включати навіть при спілкуванні з людьми, які насправді йому неприємні.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Розповів також Богдан і про те, де вони познайомилися з Зеленським. Рік знайомства екс-глава ОПУ згадати не зміг, а саме знайомство відбулося в офісі великого українського бізнесмена.

Зеленський справив враження чесного, відкритого, добру людину. При цьому Богдан відмовився назвати прізвище бізнесмена, в офісі якого вони познайомилися з шостим президентом.