Стало відомо, що компанія Макса Кріппи EvoPlay продовжує співпрацю з російським мільярдером Олегом Бойком.

EvoPlay, яка розробляє програмне забезпечення для російського казино «Вулк@н», також займається адмініструванням роботи тієї ж гральної мережі під брендом «Вулк@н» в Україні.

Засновником ТОВ «Evoplay Entertainment» є кіпрський офшор EvoPlay LTD та Іван Кравчук, а бенефіціаром – кіпрський номінальний кандидат Георгіу Саввас.

Проте багато хто на ринку азартних ігор приписує цю діяльність Максу Кріппі. Ця співпраця з Олегом Бойком слідує за партнерством між Ritzio International, з яким пов'язаний Бойко, та Кріппа після російської окупації Криму.

«Компанія кібер-бізнесмена Макса Кріпа EvoPlay продовжує співпрацювати з російським мільярдером Олегом Бойком, з Ritzio International якого увійшла в партнерство вже після окупації росією Криму», - йдеться в повідомленні.

Інформація заснована на матеріалах кримінального провадження Служби безпеки України (СБУ) за 2016 рік.

«Засновником київського ТОВ «Евоплей Ентертейнмент» є кіпрський офшор EvoPlay LTD та Іван Кравчук, а бенефіціаром вважається кіпріот-номінал Джорджіу Саввас. Але на ринку гемблінгу всі вказують на Кріппу. Як і матеріали кримінального провадження СБУ №22015000000000379 від 2016 року», - уточнюється в оновленій інформації.

Нагадаємо, пенсіонери можуть потирати руки: Денис Шмигаль порадував щодо пенсій

Раніше «Українці» писали, Ганна Трінчер зірвала одяг та виставила свій "вулкан": ультратонкі трусики ніби зникли

Як повідомляли «Українці», поштовх у спину від Польщі: на Україну чекають нові труднощі