Неодноразово представники української влади заявляли про недоцільність проведення презентських виборів навесні 2024 року, якщо не буде завершено війну з росією.

А саме навесні наступного року добігає кінця п'ятирічний термін президентства Зеленського.

Місцеві вибори, фото: кадр з відео
Місцеві вибори, фото: кадр з відео

І законом заборонено проводити вибори під час воєнного стану, і військовослужбовці не всі зможуть проголосувати, і багато людей виїхло з України і вони точно не шукатимуть тих поодиноких ділянок для голосування за кордоном. Тобто. у теперішніх реаліях явка на вибори буде низькою, але не тому, що люди не захотіли прийти. а тому що просто не змогли. А ми пам'ятаємо, як і через низьку явку на місцевих виборах, змогла пролікувати партія Шарія деякими округами.

Однак зараз стало відомо, що Володимир Зеленський таки розглядає можливість проведення президентських виборів. Про це розповів Дмитро Кулєба.

Проведення виборчих перегонів під час повномасштабної війни з РФ призведе до "безпрецедентних" викликів, розповів глава МЗС України під час брифінгу, повідомляє Sky News.

"Ми не закриваємо цю сторінку. Президент України розглядає та зважує різні "за" та "проти" (щодо проведення виборів президента - Ред.), - заявив чиновник.

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, що Україні вдалося вибити флот рф з Криму: "Це історичне досягнення".

Раніше ми повідомляли, що Володимир путін не вірить у перемогу рф і просто хоче увійти в історію: мольфар розкрив правду про стан диктатора.