4 листопада в Україну з офіційним візитом прибула президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

У своєму обліковому записі в соцмережі X (Twitter) вона виклала фото з київського залізничного вокзалу. Можна побачити, що зустріти її особисто приїхав Володимир Зеленський. Це вже шостий візит Урсули фон дер Ляйєн до української столиці за час повномасштабної війни.

Володимир Зеленський за результат зустрічі з Урсулою зробив важливу заяву, адже її візит припав на історичний момент, коли Україна чекає на рішення щодо свого майбутнього.

"Ми ясно розуміємо, що членство в Євросоюзі є визнанням відповідного інституційного розвитку кожної країни та ґрунтується на конкретних заслугах у захисті європейських правил життя", - зазначив глава держави.

Саме тому Україна не просить для себе поблажливості на шляху до Євросоюзу, наголосив Зеленський. Рекомендації, необхідні для початку переговорів щодо членства, реалізовані. Але Україна не зупиняється у трансформації своїх інститутів. Реформи буде продовжено.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн
Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн

"Україна буде максимально готова і до початку переговорів з Євросоюзом щодо вступу та згодом до повноправного членства в ЄС", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський пояснив слова Залужного про глухий кут у війні: "Бувало складніше. Ситуація не патова".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський залишить свою посаду? Дмитро Кулеба розповів, що у 2024 можуть відбутися вибори.