Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан дав журналісту Дмитру Гордону. У ньому він назвав людей, які на його думку, претендувати на пост президента України.

Андрій Богдан
Андрій Богдан

Інтерв'ю опубліковано на YouTube-каналі "У гостях у Гордона" 9 вересня.

Гордон поцікавився, хто може прийти замість Зеленського.

Богдан заявив, що бачить чотирьох осіб, які можуть зайняти пост президента, так як проводять ідеологію центризму.

Віталій Кличко
Віталій Кличко

"Кличко. Якщо буде феєрична виборча кампанія, якщо він ... буде говорити про життя, якщо він буде говорити красиво і створить команду, у нього є потенціал. Гройсман. Діма Разумков і Андрій Портнов. Це така темна конячка, ти здивуєшся, коли він стартанет. Це точно, я відчуваю", - сказав Богдан.

Раніше Українці писали, що в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону екс-керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що вважає, що український політик Микола Азаров, що втік до Росії, був одним з кращих прем'єр-міністрів в історії України.

Відзначимо, що Богдан був соратником Азарова в 2010-2014 роках.

Андрій Богдан
Андрій Богдан

У цей період Азаров був прем'єр-міністрів, а Богдан був заступником міністра Кабінету Міністрів - урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.

«Я вважаю, що він був одним з кращих прем'єрів. Я не хочу... Поки не справа говорити про Майдан, еге ж? Це, напевно, історія оцінить. Але я вам хочу сказати, що Микола Янович зупиняв дуже багато дурниць. І дуже багато ... І якби не Микола Янович, швидше за все, Майдан був би ще раніше», - зазначив Богдан.

Також він висловив упевненість в тому, що Азаров був чесним чиновником.

«Я точно переконаний, що він чесна людина, він не давав красти. Хоча було важко йому, як завжди: президент Віктор Янукович давав вказівки прем'єр-міністру, і сперечатися з ним було досить важко. Але він дуже досвідчений бюрократ, він умів сказати «ні» правильно », - згадав Богдан, додавши, що в останній раз бачився з Азаровим ще до його від'їзду до Росії.