В Україні зовсім недавно випливла тема президентських виборів. Нардеп Гоначеркно запустив чутки про те, що Зеленський нібито планує їх на березень 2024 року.

У результаті з'ясувалося, що ніхто жодних виборів проводити не буде. адже це небезпечно та нелогічно у воєнний час. Згодом нардеп Давид Арахамія розповів, що питання виборів, якби таке стояло, мало б виноситися на голосування у Верховній Раді і це була б бійня.

Давид Арахамія
Давид Арахамія

Зараз нардепи поставили остаточну точку щодо того, коли і в якому випадку пройдуть вибори. Політсили у Верховній Раді уклали угоду про неможливість проведення виборів в Україні

Такої домовленості було досягнуто на зустрічі у форматі "Діалогів Жана Моне" заради миру та демократії, яка пройшла 10-12 листопада на Закарпатті.

Згідно з документом: керівництво Верховної Ради, голови та представники депутатських фракцій та груп ВР 9-го скликання "прийшли до згоди, що майбутні національні вибори (парламентські, президентські) проводяться після завершення дії військового стану з часом, достатнім для підготовки проведення виборів (не менше 6 місяців після закінчення військового стану).

Під документом стоять підписи Давида Арахамії від фракції "Слуга народу", Юлії Тимошенко від "Батьківщини", Ірини Геращенко, як співголови фракції "Євросолідарність", Олександри Устінової від "Голосу" та представників інших депутатських груп.

Місцеві вибори, фото: кадр з відео
Місцеві вибори, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що росія була готова закінчити війну навесні 2022 року, Арахамія розповів про переговори: " ;Приїхав Джонсон і сказав, що воюватиме".

Раніше ми повідомляли, що Порошенко не зміг - Зеленський допоміг: Володимир Зеленський заявив про вступ України в ЄС.