Дружина Володимира Зеленського Олена Зеленська останнім часом дає багато гучних інтерв'ю, які змушують задуматися.

Нещодавно вона розповіла, що проти того, щоби Володимир Зеленський йшов на другий президентський термін. Вона хоче просто назад свою повноцінну сім'ю, хоче на місяць виїхати у відпустку та провести час усією родиною.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Зараз Олена Зеленська розповіла про те, що Україна може залишитися на межі виживання. Країну просто залишать виживати Про це вона повідомила в інтерв'ю BBC.

"Нам дуже потрібна допомога. Говорячи простими словами, ми не можемо втомитися від цієї ситуації, бо якщо ми втомимося, ми помремо. А якщо світ втомиться, він просто залишить нас вмирати", — зауважила перша леді щодо можливої ​​зупинки допомоги Україні від Заходу.

Вона додала, що українцям дуже боляче бачити ознаки того, що бажання Заходу допомогти Україні може згаснути. Дружина президента наголосила, що для нашої країни продовження допомоги – питання життя.

"Для нас це питання життя. Тому боляче це бачити", — сказала Олена Зеленська.

Олена Зеленська, фото: Офіс Президента
Олена Зеленська, фото: Офіс Президента

Це одкровення Першої Леді прийшло на тлі того, що 7 грудня Сенат Сполучених Штатів Америки не дав достатньо голосів для винесення на голосування законопроекту про додаткове фінансування військової допомоги Україні.

Нагадаємо, що Макрону не вдалося вмовити Орбана не блокувати вступ України у ЄС: "Мій відповідь - ні".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський визначив цілі ЗСУ на зиму - це аж ніяк не Крим: "Як би це не було складно"