СБУ відкрила проти Порошенка 15 кримінальних справ. Цікаво, що не знайшлося за що відкривати кримінальні справи проти Деркача, якого США внесли до списку санкцій, як агента Кремля, чи не проти Фокіна, і не проти Кравчука, і, звичайно ж, не проти Коломойського.

Читайте нас у Google News!

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Також готуються масштабні обшуки і блокування роботи каналу «Прямий». Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, все це вкладається не просто в політичні переслідування. Завдання ОП і людей Москви зараз - дискредитувати фактично все те рух країни, яке відбувалося після Революції Переваги. Тому статті «державна зрада», «захоплення влади», «фінансування злочинності» - це те, про що говорить Кремль.

Це московські кліше про постмайданної України. Тепер ці кліше продукує влада Зеленського і саме по ним відкриває кримінальні виробництва.

За словами Смолія, про переслідування ЗМІ вже і говорити не доводиться. Після позбавлення ліцензії «Прямого ФМ» і тиску на інші телеканали - немає сенсу дивуватися. Влада йде шляхом репресій і закриття рота проукраїнським ЗМІ. До слова, сьогодні ж міністр культури Ткаченко знову розповідав про «поганому» мовний закон, а Кравчук заявив, що влада найближчими днями сподівається повернутися до «інспектування» фронту разом з бойовиками.

«Хіба хоча б цих фактів недостатньо, щоб зрозуміти, хто працює проти України?», - задається питанням політолог.