На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова правління ГО «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін повідомив, що глава Офісу генпрокурора України Ірина Венедиктова дала доручення своєму новому заступнику Максиму Якубовскому, який раніше працював з кумом російського президента Віктором Медведчуком, наглядати за виробництвами про військові злочини , про злочини проти Майдану, про злочини правоохоронців.

Читайте нас у Google News!

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

«Як ми в ЦПК і попереджали, генпрокурорша Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовскому) такі напрямки: Спеціалізовану прокуратуру в сфері нагляду у кримінальних виробництвами про військові злочини і в сфері оборонно-промислового комплексу; Департамент організації, процесуального керівництва розслідування і звинувачення в провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з масовими протестами в 2013-2014 роках. Це департаменти, які розслідують злочини Майдану; Департамент процесуального керівництва в процесах про катування та інші порушення прав громадян правоохоронними органами», - написав Шабунін.

За його словами, відтепер, завдяки Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють три вкрай важливі напрямки правоохоронної системи України.