Кожен новий президент обіцяє українцям довгоочікуваний вступ до ЄС та Володимир Зеленський – не виняток.

Винятком є ​​те, що саме чинний гарант як ніхто прибилизив цей момент для українців. Але наблизив - далеко не означає, що відомі хоча б приблизні дати вступу до ЄС. У правлячій партії "Слуга народу висловили свої припущення щодо термінів.

Володимир Зеленський у парламенті ЄС, кадр з відео
Володимир Зеленський у парламенті ЄС, кадр з відео

Україна може стати повноправним членом Європейського Союзу до 2030 року, повідомила заступник керівника фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук. Про це вона сказала в ефірі програми Укрінформу "Самохвалов запитує".

"Дуже важливо, що керівники різних рівнів Єврокомісії, зокрема президент Європейської ради Шарль Мішель, вже називають досяжні терміни розширення ЄС, тобто прийняття нових членів", - сказала Кравчук. .

За її словами, враховуючи швидкість, з якою Україна просувається шляхом до ЄС, очевидно, що держава буде в переліку тих, які якнайшвидше стануть повноправними членами Євросоюзу.

"Як досяжну мету вже публічно називають 2030 рік, тобто до кінця декади", - зазначила Кравчук.

Вона повідомила, що готується резолюція, яка передбачає надання Верховній Раді статусу спостерігача у Європейському парламенті.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир Зеленський зізнався, чого не вистачає Україні для перемоги і присоромив Європу: " ;Постачання для росії ритмічніше".

Раніше ми повідомляли, що Олена Зеленська поставила на місце Віталія Кличка через приниження президента: "Наслідки це матиме".