Телеведуча Оксана Марченко стала найбільш популярною завдяки талант-шоу «Х-Фактор» ТА «Україна має талант!». Українська журналістка зараз у шлюбі з політиком Віктором Медведчуком. Дружина лідера ОПЗЖ неодноразово критикувала нинішнього Президента Володимира Зеленського, а напередодні й зовсім порадила йому "починати не з концертів", а з реальних дій в країні.

Оксана Марченко та Віктор Медведчук
Оксана Марченко та Віктор Медведчук
Оксана Марченко та Віктор Медведчук

За словами Марченко, при нинішніх умовах Володимир Зеленський мав заборонити влаштовувати пишне святкування до Дня Незалежності України.

"Я не дивилася цей концерт. А яку "незалежність" святкували? Країною продовжують керувати з-за океану, українці продовжують гинути, голодують люди похилого віку, більшість сімей ледве-ледве зводить кінці з кінцями, мільйони наших громадян шукають роботу за межами країни, щоб прогодувати себе і близьких, процвітають корупція і злочинність. Вам не здається, що ні з концертів потрібно починати?",- заявила Марченко.

Також колишня ведуча «Х-фактора» додала, що Президент останнім часом став часто вручати зірок звання народних і заслужених артистів. На її думку, це єдине що може зробити президент "без узгодження зі своїми господарями".