Міністр юстиції України Денис Малюська поділився черговими планами на майбутнє.

Цього разу Денис Малюська запевняє, що його підлеглі розробили революційну систему, яка дозволить аналізувати схильність людини до майбутніх злочинів.

кажуть сьогодні неофіційний день програміста, гарна нагода розповісти про одну нашу революційну ініціативу. тим більше, що це вже не ідея, а готовий продукт (я б навіть сказав - особистість). Сірі та Алекса нервово палять у стороні))

Posted by Denis Malyuska on Saturday, September 12, 2020

"Кажуть сьогодні неофіційний день програміста, гарна нагода розповісти про одну нашу революційну ініціативу. Тим більше, що це вже не ідея, а готовий продукт (я б навіть сказав - особистість). Сірі та Алекса нервово палять у стороні", - пише міністр юстиції Денис Малюська.

У коментарях українці повністю рознесли ідею Дениса Малюськи таким чином робити прогнози щодо злочинності.

Деякі коментатори навіть засумнівалися, чи не перебуває Денис Малюська під дією психотропних чи наркотичних речовин.

Денис Малюська
Денис Малюська

"Ви правда не перегрілись на сонечку? Як це передбачено кпк і законом? Там може завідомо обвинувальний ухил закладено? ЄСПЛ нашу країну без штанів лишить за таке!! Думайте головою закликаю вас! І перестаньте певне ото вживати психотропи чи прикурсори...", - пише Володимир Жужа Жужа.

"Поділіться, будь ласка, посиланням на цю закупівлю на сайті ProZorro", - зацікавила Oleksa Stepaniuk інша сторона цього питання.

"А фактор "дебилов в правительстве" и их влияние не развитие преступности в социуме рассматривается Кассандрой?", - Дмитрий Горпинченко вирішив відразу брати бика за рога.

"Денис. Ну Вы реально с другой планеты. Вы реально не представляете, что такого понятия, как Закон в Украине просто не существует. В Украине нет судов. До прихода "зеленых" такого беспредела не было. Все стоило денег. Закона не было, но за все надо было платить. И чем больше преступление, тем больше взятка. И как это ни странно звучит, это как-то сдерживало беспредел. С приходом "зеленых", пошел полнейший беспредел. И сейчас; за преступление, что совершалось при Порошенко и за него надо было платить реальные деньги. При Вашей власти, сейчас, за тоже преступление, достаточно угостить кофе у себя в кабинете. Мои документы у Вас на столе посмотрите, что реально творится в провинции", - дуже грамотно розклав питання Павел Зуев.