Президент України Володимир Зеленський змінив гасло із "Зробимо їх разом" на "Беріть і робіть, я тут причому" – такий висновок можна зробити з емоційного допису, який з’явився сьогодні. Про це народний депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко написав у своєму Telegram-каналі.

"З нього (допису, – ред) ми дізналися кілька важливих речей. По-перше, "не все, не відразу й не швидко". По-друге, Зеленський закликає свою команду брати на себе відповідальність. Просто чудові слова. І перша теза, і друга. Особливо від людини, яка обіцяла вже тут і зараз побороти корупцію, підняти економіку, зупинити війну, розпродати держдачі, літаки і кортежі, а вчителям по 4000 доларів зарплати. Від людини, яка увесь цей час тільки тим і займається, що шукає на кого скинути відповідальність за свої невдачі і невиконані обіцянки", – пише нардеп.

Також Гончаренко звернувся до президента: "Володимире Олександровичу, це вам пора закінчувати шукати виправдання і "стелити соломку". Відповідальність за увесь цей безлад, який коїться зараз в країні, лежить тільки на вас. Тому наступні вибори вам не вигідніше програти. На наступні вибори вам взагалі не варто йти".

Пост у Телеграм-каналі Олексія Гончаренко
Пост у Телеграм-каналі Олексія Гончаренко
Пост у Телеграм-каналі Олексія Гончаренко