Політолог Вадим Карасьов в ефірі програми "Максимум" на телеканалі НАШ висловив свою думку щодо інституту президентства в Україні.

Таке виказування Вадим Карасьов зробив під час обговорення питання уявної федералізації. Політологу було поставлено питання про посилення ефекту так званої" уявної федералізації. Пояснюючи, що варто зробити для запобігання такому явищу Вадим зачепив тему спецслужб та закону. В рамках такого розвитку бесіди було заявлено, що саме влада повинна створювати умови для дотримання закону та дотримуватись його особисто.

"В успішних країнах правлять не люди, а закони, а у нас правлять люди. Президент не повинен правити законом, закон повинен правити їм. Проблема в тому, що за нашою Конституцією президент перебуває десь над, а не під законом. Часто його повноваження знаходяться поза законом, що і дозволяє йому порушувати закон. Якщо вони (влада - ред.) розуміють, що у них немає повноважень вказати або покарати, то тоді це повинен вирішувати закон. Є прекрасна приказка - якщо не знаєш як діяти, дій за закону", - сказав Карасьов.

Підсумував свій виступ Вадим Карасьов приказкою популярною у політичних колах: "Якщо не знаєш як поступити - поступай за законом."