Мережа спалахнула через нові медведчуківскі борди, які жартівливі кияни зняли з цікавого ракурсу.

Так, замість бойківсько-медведчуківського гасла "Опозиційна платформа за життя здатна відновити лад у Києві", вийшло, що платформа здатна відновити ад у Києві.

борди ОПЗЖ Медведчука
борди ОПЗЖ Медведчука

Не дивлячись на те, що ад - це всього навсього пекло з російської, люди з веселістю сприйняли такий поворот бордів, мовлял, ще тільки пекла від платформи Медведчука нам ще й не вистачає.

Як повідомляли Українці раніше, майже 23 гектара на болгарському узбережжі компанії з орбіти Медведчука скупили в 2007 році

П’ять болгарських компаній сім'ї нардепа від ОПЗЖ, кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука володіють землею на узбережжі Чорного моря в Болгарії.

Про це повідомляє Bihus.Info.

земельні ділянки Медведчука у Болгарії
земельні ділянки Медведчука у Болгарії

Ділянки розташовані на узбережжі Чорного моря, в муніципалітетах Несебир, Поморіє і Царево - це популярні курортні регіони. Частина землі призначена під вілли та курортно-рекреаційні будівлі, а інша - під сільське господарство.

За даними видання, майже 23 гектара на болгарському узбережжі компанії з орбіти Медведчука скупили в 2007 році. Тобто через два роки після того, як він покинув посаду глави Адміністрації президента Леоніда Кучми. У той час Медведчук був членом Вищої ради юстиції.

За інформацією Bihus.Info, для покупки закордонної нерухомості в Болгарії заснували п'ять фірм. В їхній капітал влили близько 37 млн лев - це майже 19 млн євро за нинішнім курсом.

У болгарських фірм складна структура власності, яка через Кіпр приводить до України.

Кінцевим власником цих фірм у болгарському реєстрі компаній зазначена дружина Медведчука телеведуча Оксана Марченко.