Російські джерела повідомляють про розпад проекту "ОПЗЖ" напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал "НЕЗИГАРЬ" з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні проросійської партії.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

"Проект" ОПЗЖ "знаходиться в процесі розпаду, про це нам повідомило кілька джерел в оточенні партії", - пишуть автори повідомлення.

Telegram-канал уточнює, що розкол відбувається по лінії Медведчук-Рабинович, Льовочкін-Бойко, оскільки прибуває в Австрії олігарх Дмитро Фірташ не може брати активної участі в роботі партії.

Російські джерела уточнюють, що група Льовочкіна і Бойка працює в інтересах Коломойського і ділить з ним округу на майбутніх виборах.

Віктор Медведчук та Юрій Бойко
Віктор Медведчук та Юрій Бойко

При цьому криза в партії настільки серйозний, що найбільш проросійський крило Медведчука і Рабиновича буде змушене створювати нову партію, оскільки розкручений бренд "оппоплатформи" доживає останні дні.

"Група Медведчук-Рабинович буде поставлена ​​перед фактом створення нової політсили з яскраво вираженим проросійським вектором, відразу після завершення місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня", - зазначено в повідомленні.