Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон заявив, що йому боляче і неприємно бачити, що президенту Володимиру Зеленському, якого він дуже любить і поважає, не вдається побудувати успішну країну і здійснити український прорив. Це Гордоном сприймається дуже болісно, про що він заявив в програмі "МАКСИМУМ" на каналі "НАШ", де був запрошеним гостем.

Відповідаючи на запитання про своє ставлення до Зеленського, Гордон зазначив, що він дуже засмучується, оскільки президенту так і не вдалося зібрати навколо себе людей, які могли б здійснити український прорив.

"Я засмучуюсь від цього, мені від цього боляче. Мені від цього недобре", - сказав Гордон і зазначив, що не вважає, що Зеленський став поганою людиною.

Більш того, він зізнався, що продовжує спілкуватися не тільки з людьми з оточення Зеленського, але і з ним особисто.

"Ми переписувалися недавно з ним півночі", - зазначив Гордон і додав, що відсутність успіхів у Зеленського викликає у нього важке почуття на душі.

Раніше портал "Українці" розповідав про відмову Володимира Зеленського йти з посту президента України. За петицією, що зібрала достатню кількість голосів для розглядання, президент мав піти у відставку за однією зі своїх передвиборчих обіцянок.