Відомий український журналіст Олена Трибушна пише на своїй сторінці в Facebook, олігарх Ринат Ахметов щомісяця дає на Офіс президента і фракцію «Слуг народу» 2-2,5 млн доларів. Таку інформацію має в своєму розпорядженні «Українська правда». Насправді тут не важливо бачити конверти, щоб знати, що зв'язок з олігархом існує.

Ринат Ахметов
Ринат Ахметов

За словами Трибушної, канали групи Ахметова кажуть про Банкову і команду президента, як про мерців - або добре, або ніяк. А Єрмак, Зеленський і Шмигаль регулярно по черзі купаються в теплих софітах і ще теплих ваннах на ефірах у Шустера на ТРК «Україна».

Ще один цікавий маркер - САП закрила справу Роттердам +, на якій структури Ахметова «нагріли» кожного з нас завищеними цінами на електрику. Закрили справу в частині підозрюваних, серед яких - співробітники ДТЕК Ахметова. Закрили, бо дружня влади СБУ заблокувала експертизу по встановленню завданих збитків.

За словами журналіста, уряд і міністерство енергетики очолюють люди, які всіляко заперечують свою лояльність і відданість до нього, але при цьому на всіх рівнях регулярно приймаються рішення в інтересах групи.

Обмежити імпорт вугілля і електроенергії в інтересах «вітчизняного виробника»? Не питання. «Прикрутити вентилі» на державних АЕС, але не сильно чіпати «золоті яйця» Ахметова - ТЕЦ і «зелену» генерацію? Теж не питання.

«Словом. Ти конверти бачив? Ні. А вони, мабуть, є. І, судячи з усього, президент, як і обіцяв колись, все-таки умовив олігарха «допомогти державі». Не тільки каретами швидкої допомоги. І не тільки літаком «Шахтаря» в Ухань», - написала журналіст.