Лідер партії "Європейська солідарність" та п'ятий президент України Петро Порошенко розповів про страшну таємницю яку він зберігав протягом довгих років. Порошенко зробив це в рамках передвиборчої агітації під час відвідування підприємства, на якому виготовляють Берці марки "Талан".

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Так, колишній голова держави скромно зізнався, що всі п'ять років, бувши Верховним Головнокомандувачем, носив українські Берці марки "Талан" не дивлячись на те, що міг собі дозволити й дорогі американські.

"Відкрию таємницю - ніколи цього не говорив, але тепер нехай знає вся Україна: п'ять років Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко з 2014 до 2019 років носив Берці заводу "Талан". Хоча ви розумієте, що міг взяти американські", - вразив екс-президент одкровенням, що межує з розкриттям держтаємниці.

На його думку, якщо український воїн носить «талановскі» Берці та щасливий, то і президент здатний на такий "подвиг".

"Сьогодні я приїхав в "Таланпром", щоб подякувати йому працівникам за те, що в ці непрості часи вони взяли на себе все навантаження, щоб одягнути та взути наші ЗСУ. Але це робилося під пильним контролем якості волонтерським десантом, через абсолютно прозорі тендерні процедури, в тому числі на основі системи "ProZorro", - розповів Порошенко.

«Я дякую вам, що ви змогли провести підприємство крізь бурі та випробування, складні часи, змогли трансформувати виробництво. А головне, зробити так, щоб в ці непрості часи бути корисними своїй країні », - додав він.

Екс-президент також поскаржився на те, що в проєкті бюджету на 2021 витрати на армію скорочують, і він не згоден з цим.

На закінчення Порошенко звинуватив чинну владу в «нелюбові до армії».

«Кого вони люблять, тим дають. У тих, хто не подобається, - забирають. Кого вони не люблять? Вони не люблять армію, так як вони у неї забрали гроші », - підсумував депутат