Відомий український блогер Олексій Арестович висловився щодо недавніх закликів Петра Порошенка щодо Донбасу.

Про це повідомляє портал "Хвиля" з посиланням на офіційну сторінку громадського діяча в Facebook.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Глава партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко запропонував створити фонд, який компенсував би українським військовим суми штрафів за вогонь у відповідь по терористах на Донбасі.

"У мене є хороша ідея: я звернуся до одного з об'єднань ветеранів, і запропоную, щоб кожному військовому, якого наважаться оштрафувати, ми змогли компенсувати цю суму. І ні в якому разі не допустити, щоб наші військові постраждали", - пояснив Петро Порошенко.

Цю ініціативу різко розкритикував Олексій Арестович. Він вважає, що п'ятий президент України просто провокує людей, підбурюючи їх до порушення прямого наказу військового командування.

пост Олексія Арестовича
пост Олексія Арестовича

"Народний депутат Порошенко Петро Олексійович, свідомо знаючи (з високою ймовірністю), що немає ніяких"... штрафів "за стрілянину у відповідь:

провокує суспільство;

підбиває військовослужбовців до порушення наказу;

створює умови для підриву довіри до вищого військово-політичного керівництва воюючою країни.

Незадовго до пропозиції створити фонд для компенсації, були танці "ЄС" на ім'я сержанта Журавля - з присвоєнням йому звання Героя України, в чому відмовив злий ОП. Як не зіткнешся з "ЄС", так або танці на мертвих, або вижимання сльози за зразками 2014-го року, давно не актуальним ні політично, ні по-людськи. Яке там кримінальну справу? 57-е? ", - запитав Олексій Арестович.

Нагадаємо, колишній парламентарій Давив Жванія повідомив, що подав офіційну заяву в Державне бюро розслідувань про вчинення ним же злочинів в складі організованої злочинної групи. Він заявив, що разом з ним у згаданій злочинної організації складалися Порошенко, Яценюк, Тягнибок, Турчинов і багато інших українських політиків.