Журналіст-розслідувач Михайло Ткач підмітив, що дружина Петра Порошенка розмістила свою рекламу у цікавому місці.

Також Михайло Ткач назвав її найправдивішою з усіх бачених політичних реклам, повідомляють Українці.

"Щойно бачив саму чесну політичну рекламу в світі. Марина Порошенко "Допомагати і захищати" біля магазину Рошен, - написав Михайло Ткач на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Щойно бачив саму чесну політичну рекламу в світі. Марина Порошенко «Допомагати і захищати» біля магазину Рошен.

Posted by Mykhailo Tkach on Thursday, September 24, 2020

Варто зазначити, що у пост Михайла Ткача відразу набігли "порохоботи", які кинулися захищати свого лідера та роботодавця, мовлял, країна в руїнах а Михайло Ткач робить винним Петра Порошенка. Правда, вони як завжди не згадують, що найбільший корупційний та схематозний розквіт якраз прийшовся на панування їх "гетьмана".

пост Михайла Ткача у Фейсбук
пост Михайла Ткача у Фейсбук

Як повідомляли Українці раніше, дружина п'ятого президента України Марина Порошенко висунута першої в списку партії «Європейська солідарність» на виборах до Київської міської ради. Відповідне рішення було озвучено на з'їзді політсили, передає Інтерфакс-Україна.

Марина Порошенко
Марина Порошенко

«Відразу хочу сказати: не відчуваю себе політиком, в першу чергу, я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не все одно, що буде з Україною, і як буде розвиватися наша столиця », - сказала Порошенко.

Дружина екс-президента підкреслила, що її команда має намір перетворити Київ «на справжню європейську столицю з доступним транспортом та інфраструктурою; з сучасними установами освіти, культури та медицини".

Марина Порошенко
Марина Порошенко

В першу чергу Порошенко має намір зосередитися на вирішенні соціальних проблем столиці, а також почати впровадження оновлених державних будівельних норм з урахуванням європейських стандартів. Екс-перша леді також назвала справою честі створення Українського культурного фонду.