Народна депутатка України та лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка перехворіла на Covid-19, поділилася, як перенесла хворобу.

В рамках політичного шоу "Свобода слова" Юлія зізналася, що під час хвороби була на межі життя і смерті.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

"Я хочу сказати, що було дуже страшно. Це я вам відверто скажу. Коли ти задихаєшся, здається, що від тебе йде життя і ти залишаєш цей світ, тому що дійсно не знаєш, чим це закінчиться через п'ять або десять хвилин", - розповіла політик.

Юлія Тимошенко розповіла, що після хвороби багато переосмислила.

"Я хочу попросити вибачення. Я не раз брала участь у всіх цих сварках, протистояннях тощо. І я хочу сказати, що просто побачила це ззовні, з боку, як людина, яка вже не дуже розбирається, що відбувається тут, в цьому світі. Я відчула, що так не може далі продовжуватися", - заявила вона.

За словами депутата, спочатку вона ставилася до коронавірусу легковажно, але після своєї хвороби та хвороби її дітей і онуків, змінила думку:

"Зараз ходить стільки різних версій: звідки коронавірус, природно він виник або неприродно, має політичне підґрунтя або не політичні... Я хочу зараз всім сказати: для людини, яка захворіла, це не має ніякого значення. Просто треба чітко знати, що коронавірус - це така хвороба, яка є лотереєю. Ти можеш витягнути легку форму, а можеш витягнути смертельну форму", - заявляє народна депутатка.

Лідер "Батьківщини" закликала не недооцінювати небезпеку хвороби та використовувати всі системи захисту.

"Коли це трапляється - потім вже пізно робити висновки. Треба робити висновки зараз", - підсумувала вона.