Журналіст Дмитро Гордон заявив, що якщо у президента Володимира Зеленського не вийде стати успішним на своєму посту і привести до успіху України, то "країну ми можемо втратити" назовсім. Про це він заявив в ефірі програми "МАКСИМУМ" на каналі "Наш", де журналіст був запрошеним гостем.

Фрагмент програми був опублікований на YouTube каналі Гордона.

Ведучий програми, зустрічаючись уже вдруге за останній час з Гордоном, зазначив смуток в його очах і поставив питання про те, з чим вона пов'язана. У відповідь на це Гордон заявив, що відчував ейфорію після перемоги Зеленського на виборах президента і тріумфальних парламентських виборів для партії "Слуга народу".

У нього були серйозні надії на активну роботу Зеленського і його команди, проте через рік вони зазнали краху.

Більш того, якщо Зеленському не вдасться виправити ситуацію, то Україна як країну можна втратити назавжди.

"Я кровно зацікавлений в успіху команди Зеленського, я особисто. Поясню, чому. Їх успіх - це мій успіх і успіх України, їх крах - це мій крах і крах України. Тому кожен з нас повинен бути зацікавлений в успіху Зеленського. Якщо у нього не вийде ... Ну, хлопці, ми країну втратимо ", - заявив Гордон.

Читайте також попереднє інтерв'ю Дмитра Гордона в якому він зізнається, що ночами листується з Зеленським на порталі "Українці".