Лідер партії "Слуга народу" Давид Арахамія розкритикував свою колегу Ірину Верещук за те, що та при агітації вказала, що у її команді - президент. Нардеп та кандидатка в мери Ірина Верещук досить різко прокоментувала таку заяву лідера СН, повідомляє канал "Наш".

Проте Ірина Верещук запевнила, що мала розмову з Володимиром Зеленським перед тим, як робити дану агітацію.

"Перед тим, як щось озвучувати, я, звичайно, як людина, яка знає, що таке субординація, запитала й в ОП, й у президента, чи ми можемо сформулювати саме так питання, а не по-іншому. Давид Арахамія спитав би перед тим, як щось казати публічно. Я ж розуміла, що президент буде бачити те, що пишуть у місті. Я людина, яка не займається самодіяльністю. Йому б (Арахімії - ред.) до народу бути ближче, бо він якось так коментує, що нам не треба брати на себе відповідальність, ще щось. А ми потім ходимо і не знаємо, до чого ці коментарі", - наголосила політик.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" розповідав як Ірина Верещук зганьбилася в прямому ефірі одного з телеканалів заявивши, що Київ при Кличко не може навіть піти на той крок, щоб почати закуповувати електричні тролейбуси. На думку кандидатки Київ досі продовжує закуповувати в Білорусі, що працюють на дизельному паливі.