Михайло Добкін заявив в інтерв'ю виданню «Лівий берег», що в 2014 році він не планував втекти до Росії, слідом за Віктором Януковичем.

За словами політика, він дійсно був на території РФ, але це була короткострокова поїздка.

Михайло Добкін
Михайло Добкін

За словами політика, в Росію він не збирався, і не збирається, оскільки не розуміє, що буде робити в цій країні. Добкін підкреслив, що він вже пройшов свій коридор пекла. Разом з тим, важливо розуміти, що це в Україні ми політики, тоді як в РФ - г*вно і колаборанти.

Добкін не заперечує, що після харківського з'їзду, на який зібралися депутати всіх рівнів (22 лютого 2014 роки), він дійсно їздив в російський Бєлгород.

Політик пояснив, що раніше він перевіз туди свою сім'ю, оскільки дружив з мером Бєлгорода Василем Потрясаевим. Добкін підкреслив, що він там тільки переночував. Політик також розповів, що опівночі розмовляв з дружиною, і зрозумів - якщо зараз він не повернеться в Україну, то більше ніколи вже не зможе повернутися.

Добкін підкреслив - він справді не суперпатріот, але при цьому не розуміє - як можна жити без України. Втекти до Росії, як Янукович, точно не хотілося.