Народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол прокоментувала заяву Вітольда Фокіна про те, що він не бачить доказів збройного конфлікту між Україною та Росією на Донбасі.

Свою думку Чорновол висловила у прямому ефірі телеканалу НАШ.

Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол

"Якщо говорити конкретно про відставку Фокіна, то я виступлю з незвичної для себе позиції - тут я підтримую Зеленського. Я хочу тут віддати належне та респект за це звільнення. Якщо ми говоримо виключно про цю ситуацію, то така заява від Фокіна просто не мала права прозвучати. Якби з такою заявою виступила російська сторона, то я розумію, що ворог може виступати з різними заявами. Але якщо Фокін представляє українську сторону, то така заява просто не мала права на існування", - сказала Чорновол.

Як повідомляли Українці раніше, емоційно нестабільна колишня депутатка не раз показувала, що за словом у карман не лізе. Та й за діями також.

Багато хто подейкував, що у Тетяни Чорновол не усе гаразд із головою, але вірна соратниця Сергія Пашинсього демонструвала, що експресія притаманна лише публічним подіям, а у колі своїх вона добре тримає емоції при собі.

Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол

Так нещодавно Тетяна Чорновол розповіла, як побила Шабуніна, за те, що він заважав їй, начебто, ламати схеми Яценко.

Суд змінив Тетяні Чорновіл запобіжний захід у справі про Майдан на особисті зобов'язання. Одне з них - заборона на спілкування з Антоном Яценком, який виступає свідком по епізоду про смерть співробітника офісу «Партії регіонів». У свою чергу Чорновіл називає це помстою за звинувачення Яценко в корупції.

Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол

У пості Чорновіл є цікавий епізод - вона розповідає, як побила Віталія Шабуніна. Цікаво, що Шабунін ніде не згадував про той факт, що йому дала по морді жінка, ще й звинувачуючи його в сприянні корупції.

"Шабунін їй не допомагав зруйнувати схему Яценка, він навпаки топив всі її ініціативи, хоча на її тодішнє наївне переконання, якщо назвався антикорупціонер, то мусиш допомагати в боротьбі зі корупційними схемами. А як ні, то це – зрада. Тому те, що вона готувала для Семерака, випадково дісталося Шабуніну. Вона ударила. Шабунін відлетів до стіни, тоненька цівка крові побігла у нього з носа. Що з ним було далі? Вона не знала, бо вже ввірвалася в кабінет Семерака" - пише Тетяна Чорновол про себе у третій особі.