Микола Азаров заявив, що після президентських виборів 2019 року неодноразово звертався до Володимира Зеленського з радою почати реструктуризацію державного боргу і домогтися списання хоча б частини боргів.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Працювати треба з цими інвесторами, розмовляти. <> Розмовляти так: або ви отримаєте щось, або не отримаєте взагалі нічого" , - зазначив екс-прем'єр.

Кошишній прем'єр-міністр Микола Азаров
Кошишній прем'єр-міністр Микола Азаров

За словами Азарова, його поради Зеленському були проігноровані. Але, на його переконання, без реструктуризації з боргової ями не вибратися, а Україна - країна-банкрут.

Раніше Українці писали, що Андрій Богдан в інтерв'ю Дмитру Гордону дав високу оцінку роботі Миколи Азарова на посаді глави українського уряду.

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров
Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров

На думку колишнього керівника Офісу президента, який працював при цьому главі Кабміну урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики, Миколи Янович був одним з кращих прем'єр-міністрів.

За словами Богдана, Азаров, перебуваючи на посаді прем'єр-міністра, зупиняв досить велика кількість дурниць.

Якби не він, то майдан в Україні з високою часткою ймовірності почався б ще раніше. Одночасно з цим екс-глава ОПУ запевнив, що Азаров справді був чесним чиновником.

Богдан стверджує, що це чесна людина, яка не дозволяв красти. Звичайно, йому завжди було досить складно, оскільки президент давав вказівки, і сперечатися з главою держави важко.

Проте, Азаров був досвідченим бюрократом, і він умів правильно сказати «ні». Богдан також додав, що бачив колишнього прем'єр-міністра давно - ще до того, як той поїхав в Росію.