Андрій Богдан в інтерв'ю Дмитру Гордону дав високу оцінку роботі Миколи Азарова на посаді глави українського уряду.

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров
Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров

На думку колишнього керівника Офісу президента, який працював при цьому главі Кабміну урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики, Миколи Янович був одним з кращих прем'єр-міністрів.

За словами Богдана, Азаров, перебуваючи на посаді прем'єр-міністра, зупиняв досить велика кількість дурниць.

Якби не він, то майдан в Україні з високою часткою ймовірності почався б ще раніше. Одночасно з цим екс-глава ОПУ запевнив, що Азаров справді був чесним чиновником.

Богдан стверджує, що це чесна людина, яка не дозволяв красти. Звичайно, йому завжди було досить складно, оскільки президент давав вказівки, і сперечатися з главою держави важко.

Проте, Азаров був досвідченим бюрократом, і він умів правильно сказати «ні». Богдан також додав, що бачив колишнього прем'єр-міністра давно - ще до того, як той поїхав в Росію.

Як писали Українці раніше, в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону екс-керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що вважає, Микола Азаров, який втік до Росії, був одним з кращих прем'єр-міністрів в історії України.

Відзначимо, що Богдан був соратником Азарова в 2010-2014 роках.

Андрій Богдан
Андрій Богдан

У цей період Азаров був прем'єр-міністрів, а Богдан був заступником міністра Кабінету Міністрів - урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.

«Я вважаю, що він був одним з кращих прем'єрів. Я не хочу... Поки не справа говорити про Майдан, еге ж? Це, напевно, історія оцінить. Але я вам хочу сказати, що Микола Янович зупиняв дуже багато дурниць. І дуже багато ... І якби не Микола Янович, швидше за все, Майдан був би ще раніше», - зазначив Богдан.

Також він висловив упевненість в тому, що Азаров був чесним чиновником.

«Я точно переконаний, що він чесна людина, він не давав красти. Хоча було важко йому, як завжди: президент Віктор Янукович давав вказівки прем'єр-міністру, і сперечатися з ним було досить важко. Але він дуже досвідчений бюрократ, він умів сказати «ні» правильно », - згадав Богдан, додавши, що в останній раз бачився з Азаровим ще до його від'їзду до Росії.