Як стало відомо, п'ятий президент України, а зараз народний депутат від Партії європейська солідарність, Петро Порошенко захворів на COVID-19, після чого стало відомо, що його госпіталізували з двосторонньою пневмонією.

Однак нардепу нічого не заважає з лікарняної палати критично висловлюватися в бік влади. Так Telegram-канал PavlovskyNews інформує, що Петро Порошенко обурився розкраданням бюджету "коронавірусного фонду". За його словами, пишуть в пабліку, навіть апарат ШВЛ не купили.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Думка Порошенка наступне: в той час, коли статистика щодня невтішна, і рекорди встановлюються кожну добу, з "фонду COVID" не було закуплено необхідного обладнання, а медки знаходяться на межі.

Колишній президент спирається на дані Рахункової палати. Він особливо підкреслив, що гроші з фонду витрачаються не на закупівлю медобладнання, а відмиваються на інших закупівлях.

Також Петро нагадав, що коли хворих коронавірусом було лише кілька людей на всю країну, влада "зірвала стоп-кран економіки, а тепер, коли хвороба поширюється з шаленою швидкістю - нічого не робиться".

Порошенко звернувся до правоохоронних органів, із закликом розслідувати корупційні схеми. Порошенко поставив умову, він хоче, щоб депутати Верховної Ради зобов'язали владу страхувати докторів.

"Ми вимагаємо від влади зупинити розкрадання Фонду боротьби з коронавірусу! Перестаньте наживатися на здоров'ї людей", - завив політик від імені своєї партії "європейська солідарність".