Причиною різкого зростання в Україні заражень коронавірусною інфекцією стала безпорадність і непрофесіоналізм влади, що залишила людей з хворобою один на один.

Про це вчора, 5 вересня, в прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова» на ICTV заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

За її словами, зараз не час з'ясовувати стосунки, замість цього потрібно об'єднувати ресурси, залучати фахівців і створювати єдиний національний штаб, який взяв би на себе координацію дій державних органів і місцевого самоврядування.

Окремо політик вважає, що це вже завдання вже не окремих міністерств або відомств – відповідальність повинен взяти на себе президент. "Нам зараз потрібна узагальнена система управління країною, яку за своїми повноваженнями може здійснити тільки президент на базі Національного штабу. І діяти треба негайно!» ,- підкреслила лідер партії.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Більш того, Юлія Тимошенко нагадала, що її команда вже пропонувала системну стратегію дій ще тоді, коли пандемія тільки починалася, – стратегію, яка базується на досвіді її уряду, який також зіткнувся із загрозою епідемії.