Авто так званої "конституції ДНР" Руслан Браславський став кандидатом у народні депутати України від партії "Батьківщина"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Біла Церква Політична" в Facebook.

Руслан Браславський
Руслан Браславський

Руслан Браславський народився в Донецькій області, проживає у Києві. Безпартійний, проте висувається від партії "Батьківщина". Такий "тандем" видається доволі дивним: партія Юлії Володимирівни, яка позиціонує себе патріотичною і проєвропейською висуває рейдера і сепаратиста.

У мережі багато статтей, які прямо звинувачують Руслана Браславського в рейдерських захопленнях підприємств, прикритті махінацій і співпраці з одіозним суддею Ємєльяновим, який завдав збитків державі на сотні мільйонів гривень.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Також Руслав Браславський розробив конституцію самопроголошеної "ДНР". Тому виникає ще більше запитань щодо цієї персони, що давно мала би бути у в’язниці, а наразі спокійно балотується до українського парламенту.

Раніше Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала екс-главу Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва кандидатом на вибори у Верховну раду.