Перша леді України Олена Зеленська на своїй сторінці в Facebook поділилася емоціями від зустрічі з герцогом і герцогинею Кембриджськими в Букінгемському палаці.

"Прекрасна сім'я, молоді та щирі люди. Зустріч, яка запам'ятається на довго", - поділилася враженнями перша леді і опублікувала фотографії в соцмережі.

Олена Зеленська, Володимир Зеленський, Кейт Міддлтон
Олена Зеленська, Володимир Зеленський, Кейт Міддлтон

А ось президент України на своїй сторінці в Twitter написав, що очікується плідна співпраця і нові успішні проекти з Великобританією.

"Людські контакти завжди найважливіше для країн. Дружня зустріч з герцогом і герцогинею Кембриджськими в Букінгемському палаці ... попереду-плідна співпраця та успішні проекти".

Чудова родина, молоді та щирі люди. Зустріч, що запам'ятається! 🇬🇧🇺🇦

Posted by Олена Зеленська on Wednesday, October 7, 2020

Варто відзначити, що 7 жовтня президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Великобританії, в рамках якого очікується підписання низки двосторонніх документів.

Як повідомляється на сайті офісу президента, Зеленський в Лондоні проведе переговори з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, після яких відбудеться підписання українсько-британської Угоди про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство.

Крім того, Володимир Зеленський відвідає Лондонську фондову біржу і зустрінеться з британськими інвесторами.