Популярний український одіозний і пропорошенківський журналіст Айдер Муждабаєв пише на своїй сторінці в Facebook, марно президент Зеленський досі розраховує домовитися з Путіним про мир.

Насправді плювати Путін хотів на всіх українців, крім свого кума Медведчука.

Володимир Путін
Володимир Путін

Айдер Муждабаєв зазначає, дуже хочеться запитати в українців, де вони жили всі ці роки? У Медведчука в ящику? Яку "договоророспособную" Росію, якого "конструктивного" і» компромісного " Путіна вони собі уявляли весь час війни, метою якої є виключно повне підпорядкування, знищення незалежної України? Цього сам Путін, тут треба віддати йому належне, ніколи і не приховував.

Путін не відмовлявся від своєї головної мрії жодним публічним словом і ділом. Здається, це вже має бути зрозуміло в Україні навіть під Новий Рік: Путін не планує і не зробить жодного кроку назад.

Він не піде не те, що на відмову від захоплених» нацією переможців " територій, а взагалі ні на одну реальну поступку Україні, поки він і його рейх існують.

Олександр Лукашенко та Володимир Путін
Олександр Лукашенко та Володимир Путін

«Для російського фюрера з маніакальною ідеєю переваги в голові і на прапорі його рейху це означає миттєву політичну і фізичну смерть. Ситуацію не win-win, а він – не він. Це неможливо за визначенням. Хто ви, всі ці рожеві люди? Де ви? Як плануєте далі жити з такими уявленнями про світ?» ,- резюмував блогер.