Зеленський заявив, що Україна отримає якісну вакцину від Covid-19 від ЄС

Володимир Зеленський прокоментував можливість отримання вакцини від коронавірусу з Росії.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

"Євросоюз підтвердив, що допоможе Україні отримати справжню вакцину, коли вона з'явиться і не викликатиме сумнівів у вчених», - зазначив Володимир Зеленський.

Україна потрапила в програму ЄС COVID - 19 Vaccine Global Access Facility і отримати близько 8 млн доз вакцини, яка пройде всі випробування.

«У нас є відповідна інфраструктура, підприємства для виробництва вакцин, і ми готові разом з іншими країнами ЄС брати участь в їх масовому виробництві», - додала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

Раньше Українець писали, що Медведчук вкрай зацікавлений, щоб впарити українцям путінську пустушку, ефективність якої ніким не доведена.

У той же час багато українців впевнені, що випробування вакцини Медведчуком - простий фарс. Насправді, він не вводив собі російську вакцину, яка на даному етапі зовсім Е вважається життєздатною.

Оксана Марченко та Віктор Медведчук
Оксана Марченко та Віктор Медведчук

У той же час багато хто відзначає, що Віктор Медведчук хоче створити з нашої країни майданчик для випробування російської потенційно небезпечної вакцини, ефективність якої взагалі нічим і ніяк не доведена.

Путіну то все одно-будуть українці набувати імунітету або вмирати. Втім, подібну пропозицію отримали і білоруси, на яких кремлеській владі так само плювати. Олександр Лукашенко, який з початком протестів став ще більш залежним від Володимира Путіна вже дав згоду перетворити свою країну на випробувальний полігон для жебраків російських вчених.

Це в майбутньому може допомогти дійсно перетворити те щось, чим зараз вважається вакцина, в справжню вакцину. Правда, залишається тільки здогадуватися, скільки людей на цьому шляху вона вб'є або покалічить.