З трунами загиблих курсантів: голова Харківської ОДА Олексій Кучер, який балотується в мери Харкова від "Слуги народу" запустив цинічну політичну рекламу.

На своєму YouTube каналі Кучер рекламує відео з церемонії прощання із загиблими під час аварії Ан-26 під Харковом.

реклама на Youtube харківського губернатора Олексія Кучера
реклама на Youtube харківського губернатора Олексія Кучера

На скріншоті відеоролик під назвою «У Харкові відбулося прощання із загиблими в авіакатастрофі АН-26» з каналу Олексія Кучера. Зліва можна побачити кнопку "Олексій Кучер — деталі".

Скільки витратив на "розгін" цього відео Кучер - невідомо. Як і те, навіщо саме його він вирішив "рекламувати". Очевидно, що Кучер готовий на все заради крісла мера Харкова. Навіть піаритися на чужому горі.

Як писали Українці раніше, депутат Миколаївської облради Вадим Олабін, син якого виявився в числі тих, хто перебував на борту літака, що розбився під Чугуєвом Ан-24, розповів, про що говорив незадовго до трагедії з сином.

У сюжеті, який зняв телеканал ZIK, батько в сльозах показує фотографії сина під час його перших польотів і ділиться тим, про що він розповідав йому під час навчання. 9 листопада хлопцю повинен був виповнитися 21 рік.

- Вони летіли до Львова, потрапили в грозову хмару. Коли він мені прислав фотографії цього літака, який приземлився у Львові, для мене, для нормальної людини це (було обурливо - прим.авт.) ... Я йому кажу: «Вова, може бути, щось не те?». - «Ні, тато, нам сказали, будемо летіти назад». І вони зі Львова в цей же день, після попадання в цю грозову хмару, після того, як він мені прислав фотографії побитих крил, побитого носа літака, побитого двигуна градом цими плямами, полетіли назад. «Ну так а що, тато? Будум шпаклювати, зашпаклюють і зашпакльований полетить далі ».

За якийсь час до трагедії - це я вже впізнаю потім - буквально за якісь дві-три тижні цей літак збиває якогось орла в небі. Які події після цього сталося, що могло бути порушено в системі літака ... Це стара, смердюча техніка. Труни з крилами, - так отозволся про стан навчальних літаків в Україні батько загиблого курсанта.

Він висловив побажання, щоб те, що трапилося не було замовчане за політичними баталіями і не стерлося з пам'яті людей. За його словами, для діячів, які прилетіли на місце трагедії, це було схоже на піар-акції. Навіть не зустрівшись з родичами загиблих, вони розвернулися і полетіли назад.