Народний депутат, лідер парії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі одного з телеканалів зірвалася, вона висловила все, що наболіло керівництву країни. Нещодавно Юлії Тимошенко "пощастило" на власному досвіді дізнатися, як лікують хворих коронавірусом. Політику знадобилася екстрена допомога, вона була госпіталізована в лікарню.

Нардеп розповіла в ефірі телеканалу NewsOne, в чому помилка нинішньої влади. Від того, що її не чує нинішнє керівництво України у неї сльози навертаються.

Повне відео з інтерв'ю опубліковано на Facebook-сторінці Юлії Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" зізналася, що була налякана і не знала, чи впорається її організм з недугою. Вона відчувала задуху і навіть думала, що це кінець. Попри це, медикам вдалося поставити Тимошенко на ноги.

Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne
Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne

Але тепер Юлія Володимирівна переживає за простих українців, адже статистика з кожним днем зростає, а у них коштів не вистачить з її досвіду на лікування в лікарні. Політик нагадала, що особливо вразливі перед інфекцією пенсіонери й не тільки через вік.

Тимошенко нагадала про їх розмір пенсії, адже більшість отримує близько 3 тисяч на місяць, а цього недостатньо для лікування і покупки необхідних медикаментів.

Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne
Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne

За словами політика, в Держ казначействі лежать гроші, які держава може витратити на лікування громадян, адже всупереч запевненням влади про безкоштовні медичні послуги, громадяни все одно скаржаться на витрати.

Саме тому Юлія Тимошенко вважає Україну і вийшла на четверте місце в Європі за рівнем смертності. Політик стверджує, що дуже довго і важко зробити ПЛР-тест, люди стоять годинами в черзі, заражаючи інших. Крім того, на мінімальну зарплату в 5 тисяч гривень навряд чи можна вилікуватися від такого підступного вірусу. Тому, політик розробила свою систему, як поліпшити ситуацію і надати українцям своєчасну та ефективну допомогу в лікуванні COVID-19.

Наживо. В ефірі NEWSONE TV

Posted by Юлія Тимошенко on Thursday, October 8, 2020