Партія "Єдність Олександра Омельченка" підкуповує виборців безкоштовними квитками на сеанси мультфільмів у кінотеатрі "Дніпро". Також люди казали, що це їм пропонувала партія "Голос".

Про це йдеться у сюжеті "Прямого".

Про "акцію" більшість дізнавались від своїх знайомих.

Сергій Притула
Сергій Притула

Інші розповідають, що дізнались про безкоштовні квитки телефоном - їм подзвонили невідомі й розповіли про можливість відвідати кінотеатр. І нібито це робить партія "Голос".

Директор кінотеатру повідомила, що квитки викупила "якась людина" для "заходу", але не називає імені цього "благодійника".

Квитки, вартість яких складає 40 гривень, роздавали під кінотеатром за списками. Всього було викуплено усі 300 місць у глядацькому залі.

Крім того, у "Єдності Олександра Омельченка" людям роздають також безкоштовні квитки на екскурсію Дніпром на катері. На виході людям дають агітаційну продукцію кандидатів.

Як писали Українці раніше, український шоумен Сергій Притула, який планує балотуватися в мери Києва від "Голосу", запропонував кандидатці від "Слуги народу" і нардепу від цієї партії Ірині Верещук зняти кандидатуру на його користь.

Про це йшлося в етері ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1"

В прямому етері між "слугою" Олександром Качурою та Сергієм Притулою розгорілася запекла дискусія з приводу прийдешніх місцевих виборів.

Почалося все з того, що Качура запитав Притулу, чи готовий той зняти свою кандидатуру задля того, щоб завадити перемозі Віталія Кличка на виборах мера Києва. Він натякнув, що іншим кандидатам варто було б об’єднатися навколо Верещук.

“Чи готові ви зняти свою кандидатуру на користь іншої (підказую) кандидатки, яка має більший рейтинг, щоб ця кандидатка могла дійсно об’єднатися з усіма політичними силами і знести Кличка, якого треба зносити 100%? А не просто щоб 100 гетьманів розпорошили між собою всі політичні рейтинги і дали фактично можливість в теплій ванні зайти… І допомагаєте, ви фактично допомагаєте Кличку знову переобратися в мери”, — заявив Качура.