Відомий активіст Семен Кабакаєв поділився своїм враженням, від виступу депутата від "Слуги Народу" Юрія Камельчука.

"Слуга народу Юрій Камельчук, зараз зробив заяву, що фонд для боротьби з ковід-19 спеціально зроблений, щоб будувати дороги в Україні. Я не розумію, чим думають ці слуги, коли таке говорять? У мене шок", - пише Семен Кабакаєв.

Активіст нагадав, що зараз країна перебуває у край важкому становищі та потребує значних коштів, які витрачають на фінансування поліції та будівництво доріг.

"Кожен день по п’ять тисяч захворівших. Не вистачає ліжок в лікарнях, помирають лікарі, які стоять на передовій боротьби. Жоден ШВЛ не куплений, і ці потвори заявляють, що це гроші для доріг. Бред в чистому вигляді... Коли вас будуть кидати в сміттєві баки разом з вашим президентом, не дивуйтесь. Покидьки...", - резюмує Семен Кабакаєв.

пост Семена Кабакаєва у Фейсбук
пост Семена Кабакаєва у Фейсбук

Підписники активіста виявилися також враженими такими откровеннями народного обранця.

"Я втратила дар мови під час ефіру коли він це сказав... повний неадекват", - пише народна депутатка Вікторія Войцицька.

"Там є сумніви щодо адекватності. Він завпевняє що ковід це змова масонів для світового економічного перерозподілу і тд. Хоча з огляду на їх кадрову політику може і міністром стати.", - пояснює Дмитро Лінько.

коментарі під постом Семена Кабакаєва у Фейсбук
коментарі під постом Семена Кабакаєва у Фейсбук

"Якшо залишиться кому кидати. Не зроблено нічого проти ковіду,а міністр відосики пише. Може він крісло міністра з Голлівудом сплутав? ШВЛ не купили, захист лікарям не видали, тести, ні не чули. Показова бездіяльність", - обурюється Наталья Андреева.