Розслідування, яке викликало резонанс у соціальних мережах Bihus.Info про роботу так званої "партії Шарія" містить фрагмент з характеристикою Львова з боку дружини кремлівського блогера Ольги Шарій.

У розпорядженні журналістів з'явився запис, на якому дружина Шарія грубо ображає Львів.

Ольга Шарій \ \ скріншот з відео
Ольга Шарій \ \ скріншот з відео

Відео із записом було опубліковано разом з розслідуванням, яке з'явилося на відеохостингу YouTube напередодні.

В рамках розслідування журналісти отримали доступ до внутрішніх чатів "партії Шарія" і його спільників.

Під час політичної акції у Львові активісти напали на прихильників Шарія, проте найнята Охорона відмовилася їх захищати. Дізнавшись про подію, Ольга Шарій почала ображати Львів.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

На думку авторів розслідування, ця репліка ставить хрест на розвитку партії кремлівського блогера в регіоні.

"Треш якийсь! Кон**ний цей Львів! Взагалі просто кон**не якийсь де***ьне місто", - заявила вона.

Раніше Українці писали, що відомий журналіст та блогер Сергій Іванов, який вже тривалий час займається викриттям сумнівної кремлівської маріонетки "Партія Шарія" опублікував порцію нових даних.

"Розбираю внутрішні чати штабу партії Шарія, які мені люб‘язно передали опритомнілі члени цього культу, які зсередини бачать, що насправді він собою являє. Ієрархічно партія Шарія влаштована як і будь-яка інша політична сила - є лідер, його дружина, «смотрящие» на місці, плебс. Фінансово - аналогічно: чорна готівка, яка нелегально заходить від тіньових спонсорів, порушення фінансової дисципліни, підробка документів з подальшою мінімалізацією податків або несплатою. Партійні платежі впродовж тривалого часу проводилися через персональні карт-рахунки співробітників штабу та регіональних осередків без обліку", - пише Сергій Іванов.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Також журналіст звертає увагу на те, яке жлобство панує всередині так званої "Партії Шарія".

"Але головне, що мене вразило - це вселенських масштабів жлобство, коли істота, драпована Gucci мов успішний гарлемський сутенер, тримає людей на голодному пайку та голому ентузіазмі, відмовляючи в елементарному - оргтехніці, зв’язку, канцтоварах. Хоча саме це може бути цілком логічним, адже до партії Шарія переважно йдуть люди такого ж аферистичного складу, як і їхній лідер, який завжди багато крав і мало працював", - розповідає Сергій Іванов.