Марина Порошенко відповіла, чому її діти спілкуються російською мовою.

Читайте нас у Google News!

Про це вона розповіла в інтерв'ю для Яніни Соколової в програмі "соромно".

Раніше, ще влітку 2019 року, син Петра Порошенка і Марини Порошенко Михайло, спілкуючись з журналістами кількох телеканалів заявив, що все його оточення спілкується російською мовою.

"Мені Українська ближче до серця, але на жаль багато людей в моєму оточенні розмовляють тільки російською" - сказав Михайло Порошенко.

Не так давно Марина Порошенко дала інтерв'ю для Яніни Соколової, де відповіла, чому її діти говорять російською. Вона підкреслила, що її діти вільно спілкуються українською та російською мовами і для них це не становить проблеми.

"Вони двомовні, як всі ми. Вони можуть говорити і легко переходять з однієї мови на іншу. Я не бачу, і вони не бачать проблем, якою мовою спілкуватися. Я думаю, що це більше повага до їх візаві, з яким вони спілкуються" - сказала Марина Порошенко.

Раніше Українці писали, що журналіст-розслідувач Михайло Ткач підмітив, що дружина Петра Порошенка розмістила свою рекламу у цікавому місці.

Також Михайло Ткач назвав її найправдивішою з усіх бачених політичних реклам, повідомляють Українці.

"Щойно бачив саму чесну політичну рекламу в світі. Марина Порошенко "Допомагати і захищати" біля магазину Рошен, - написав Михайло Ткач на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Щойно бачив саму чесну політичну рекламу в світі. Марина Порошенко «Допомагати і захищати» біля магазину Рошен.

Posted by Mykhailo Tkach on Thursday, September 24, 2020

Варто зазначити, що у пост Михайла Ткача відразу набігли "порохоботи", які кинулися захищати свого лідера та роботодавця, мовлял, країна в руїнах а Михайло Ткач робить винним Петра Порошенка. Правда, вони як завжди не згадують, що найбільший корупційний та схематозний розквіт якраз прийшовся на панування їх "гетьмана".

пост Михайла Ткача у Фейсбук
пост Михайла Ткача у Фейсбук