10 жовтня лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відвідала Ічню, де зустрілася з місцевими аграріями та активістами.

Про це повідомляє Хвиля.

Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne
Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne

Ось що вона розповіла в Ічні про те, як перехворіла Covid-19:

"Вся сім'я перехворіла цим жахом, це просто реально страшна хвороба, тому я хочу всім побажати здоров'я. Сім'ям, вам, всім вашим близьким. Просто, якщо є здоров'я, це я вам вже можу точно сказати, то світ виглядає інакше. А коли трапляються такі речі, то відразу думаєш, що ти не доробив в цьому житті, що ще залишилося і немає часу.

Тому будьте дуже обережні! Дійсно, хвороба неймовірна. Вона непередбачувана, невідомо як почнеться і чим закінчиться. У одного з членів моєї сім'ї взагалі ніяких симптомів не було, тільки тест показав. Діти вже важко хворіли, онуки пройшли більш-менш легенько, а я потрапила так, чесно вам кажу, страшно стало просто, що відбувалося. Тому просто бережіть себе, бажано не грати в цю рулетку, краще захиститися", - сказала Юлія Тимошенко.

Раніше Українці писали, що лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко оцінила можливість політичного союзу з найбільш проросійською силою в Україні.

Голова партії «Батьківщина», народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі каналу Україна24 відповіла на питання чи можлива коаліція її партії з «Опозиційною платформою - За життя». Тимошенко запевнила, що таке неможливо.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Слід нагадати, що своєю чергою ОПЗЖ після виборів може отримати підтримку «Слуг народу». Так, днями народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що після місцевих виборів «однозначно буде» об’єднанняпрезидентської політсили з «Опозиційною платформою – За життя» , але лише в окремих регіонах.

Згодом Качура уточнив суть своєї заяви стосовно співпраці представників їхньої політсили з членами «Опозиційної платформа – За життя» після місцевих виборів в деяких місцевих радах.

Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne
Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne

У своєму дописі на Facebook парламентар наголосив, що створення такої коаліції не передбачене.

Також він нагадав, що відповідно до чинного законодавства в «міських радах взагалі немає такого поняття як коаліція».