Лідерка партії «Батьківщини» оцінила можливість політичного союзу з найбільш проросійською силою в Україні

Голова партії «Батьківщина», народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі каналу Україна24 відповіла на питання чи можлива коаліція її партії з «Опозиційною платформою - За життя». Тимошенко запевнила, що таке неможливо.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Слід нагадати, що своєю чергою ОПЗЖ після виборів може отримати підтримку «Слуг народу». Так, днями народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що після місцевих виборів «однозначно буде» об’єднанняпрезидентської політсили з «Опозиційною платформою – За життя» , але лише в окремих регіонах.

Згодом Качура уточнив суть своєї заяви стосовно співпраці представників їхньої політсили з членами «Опозиційної платформа – За життя» після місцевих виборів в деяких місцевих радах.

Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne
Юлия Тимошенко в эфире телеканала NewsOne

У своєму дописі на Facebook парламентар наголосив, що створення такої коаліції не передбачене.

Також він нагадав, що відповідно до чинного законодавства в «міських радах взагалі немає такого поняття як коаліція».

Як писали Українці раніше, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявляє, що проведення в день виборів опитування, яке не передбачене жодним законом, не матиме жодних правових наслідків і довіри від людей, і назвала ініціативу президента України Володимира Зеленського"відвертою маячнею".

Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne
Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne

" у самий розпал пандемії, коли ситуація стає критичною і в лікарнях вже не залишається вільних місць, коли бідність людей досягла критичної точки і руйнується економіка, президент займається відвертою маячнею і оголошує якийсь "потішний" опитування людей на дільницях у день виборів! "Опитування", яке не передбачене жодним законом, не матиме жодних правових наслідків і довіри від людей. Спадає на думку кілька питань: коли завершиться ця нескінченна дешева піарщина і почнеться реальне управління країною і до яких пір буде так принижуватися статус президента України?!".

Також Тимошенко додала, що якщо президенту хочеться "почути кожного", то" Батьківщина " пропонує прийняти закон про референдум, а потім на референдумі поставити питання, які дійсно хвилюють людей.